چگونه از شر چربی سینه راحت شویم؟

در این مطلب بابت آن ملت از مردانی که از كاپیتان بی پروایی كردن سینه های خود رنج می برند راهکارهایی فوق العاده را بانظم کرده ایم که با ایفا به جریان انداختن برگردانیدن آن به راحتی از دست ممه های بزرگ خود موقر بی جنبش خواهند شد. در ادامه در مطلب تناسب اندام در مورد چگونه از شر چربی سینه راحت شویم؟ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چگونه از شر چربی سینه راحت شویم؟

سینه‌های مردانه ممکن است تكلم احمقانه‌ای به نظر برسد، اما قطعا فقره سبب هر فردی که از چربی اضافه‌ی تهیه شده در این ناحیه رنج می‌برد حماقت آمیز نیست. وفور و كمی از مردان، سعی می‌کنند با مصرف از روش‌های کاهش زیت موضعی یا عدم ایفا به جریان انداختن وظایف جاكتابی سینه، سینه‌های مردانه‌ خود را کوچک کنند، که حكماً هر دو روش هرگز نتیجه‌ای نخواهند داشت. بدین سبب چگونه از شر سینه‌های مردانه مستقل شوید؟

سینه‌های شجاعانه پخش ناخوشایند چربی بیش از اندازه‌ی بدن در اطراف عضلات سینه‌ی مردهاست، که ظاهری همانند به سینه‌های خانم‌ها ابداع می‌کند. اما سینه‌های غیرتمندانه به دو نوع تقسیم می‌شوند که در ادامه با آنها خودی می‌شویم.

ژنیکوماستی

از آنجایی که ژنیکوماستی سرراست‌تر است، سرآغاز از آن سرآغاز می‌کنیم. ژنیکوماستی که طبق معمول در انگلیسی به gyno نیز نهان می‌شود، پف منسوج سلول سینه، عالم از عدم عدم تعادل در استروژن و تستوسترون در رجال می‌باشد. این مطلب می‌تواند در یک یا هر دو ضرع پراكندگی بیفتد.

در روزگار بلوغ، غیر قدیمی نمی‌باشد و معمولا یک اثر جانبی نامطلوب از استروئیدهای آنابولیک هم هست. هرچند هستی و عدم آن ممکن است حاکی از یک صدمه جدی در اصل پزشکی همچون سرطان، صدمه کبد و یا تومور غده‌ی هیپوفیز نیز باشد.

تستوسترون اضافی، استحاله به استروژن می‌شود، که به گیرنده‌ها در یاخته ساختار بافتار ضرع می‌چسبد و دلیل جلال ضرع می‌شود. ژنیکوماستی ندرتاً به بشره غده، دقیقا در زیرنوک ضرع عیان می‌شود، و می‌تواند آرم بارزی از کاربرد استروئید باشد.

معمولا از نظر ماده گرا دردناک است، و می‌تواند باعث مهربانی فرد نیز بشود. اگر ناشی از تغییرات هورمونی نهادین آمخته تغییرات هورمونی اوقات رسایی باشد، ممکن است خود به خود تداوی بشود، اما طبق معمول در بزرگسالان لزوم است تا از آبگین عمل جراحی برداشته شود.

اگر فکر می‌کنید ممکن است مقید ژنیکوماستی باشید، منظور می‌کنیم با پزشک خود ملاقاتی داشته باشید تا درباره‌ی روش‌های بهی تداوی كردن و ایضاً جلوگیری از آسیب‌های جدی‌تر معاشرت آغشتن کنید.

چربی بیش از حد در قفسه‌ی سینه

نوع دوم سینه‌های مردانه، رایج‌تر و بازهم بهی معالجه كردن آن نیز راحت‌تر می‌باشد. یک سناریوی معمولی در بستگی با این نوع سینه‌های مردانه، به خوبی در بیان یکی از بیماران من نشان داده شده است. او یک مرد ۳۲ ساله است. غیر از آن که کمی پیه ازدیاد در بدن خود دارد، از امنیت کامل بهره مند است. با قد ۱۷۷ سانتی‌متر، ۹۵ کیلوگرم وزن دارد و سونوگرافی آرم داده است که بدن او دارای ۲۳٪ زیت است. هنگامی‌که در كشكول مطب من نشست، آغازین جمله‌ای که گفت این بود: «من پستان دارم.»

او به من گفت که قفسه‌ی سینه‌اش همیشه به همین پایه مسن تر و كهتر بوده است و بالنتیجه اوان از وظایف قطعی قفسه پستان تحاشی کرده است، چون می‌ترسید که علت عظما شدن سینه‌ی او بشود. تمرین ها بایدها و نبایدها مشقات جاكتابی سینه‌ی او حاوی شنا با تکرار بیش می‌شد که تقلا اعوجاج به خاطر ثبات عضلات قفسه ضرع بود، و تقریر کرد که کمی تكلیف ها مشق ها کاردیو ایفا به جریان انداختن داده و بر تغذیه‌اش نیز بررسی داشته است. جای تحسین ندارد که این روش، او را به عواقب حالت نظرش نرساند، علی‌رغم اینکه به مدت ۳ سال کاملا به آن پایبند بود.

چگونه از شر چربی سینه راحت شویم؟

توزیع پیه بدن تا حد زیادی توسط ژنتیک و تا حد کمتری نیز وساطت هورمون‌ها تعیین می‌شود. به آدرس نمودار اگر هورمون استرس کورتیزول در خون شما اضافه یابد، کالری‌های زاید در جایگاه اول نواحی شکم شما تهیه می‌شوند.

بنابراین، روغن اضافه‌ی قفسه‌ی سینه، بی همسر با تمكین کردن از یک برنامه‌ی کاهش پیه کل بدن، از بین می‌رود. همانطور که مكرر ذکر می‌کنم، کاهش چربی موضعی، اساسا نشدنی است. هدف استواری بازگردانیدن پیه قفسه‌ی سینه، با اجرا دادن وظایف جاكتابی سینه‌ی سخت نیز، غیر ممکن است.

علاوه بر آن، اکثر افراد آشنا بداحوال من، از اعمال تكالیف قفسه سینه‌ی شدید نگرانی دارند. این یک اشتباه مسن تر و كهتر است. چربی، فضای اضافی را می‌گیرد، و نفوس تفوق می‌دهند که پس از، از دست باز دادن ارج درخور توجهی چربی، قفسه‌ی سینه شان انبوه کوچک شده است و از تمرکز اغلب بر روی احداث عضلات ضرع كناره گیری می‌کنند.

من نمی‌توانم به اندازه‌ی کافی روی این مبحث ملودی اصلی تاکید کنم که اگر شما سینه‌های مردانه دارید به هیچ عنوان به این حفظه نیست که عضلات قفسه‌ی سینه‌ی شما ارشد می‌باشند! کلید فیروزی در از دست بازگردانیدن چربی، و آزمایش کردن روی هر آبخور ارشد از بدن می‌باشد، و قفسه‌ی ممه نیز از این زینت مستثنی نمی‌باشد.

ورزش

همانطور که در بلندی زبان شد، شما به یک برنامه‌ی تمرینی حاجت دارید که بر روی از دست سپردن چربی کل بدن تاکید داشته شمه و از عضلات ناتوان شما نیز نگهداری کند. برنامه‌های ویژه و عام مازاد یدكی در این اساس نیستی دارد از كاملاً نقشه تمرینی رشد عضلات ضعیف، که از باب از بین برنده شدن ورزیدن بازی كردن سرگرم شدن پیه زیاد سودبخش می‌باشد. سعی نکنید زیت قفسه پستان را با روش چربی سوزی موضعی از بین ببرید.

تغذیه

اگر تغذیه‌ی عصمت نداشته باشید، هیچ ورزشی در جهان نمی‌تواند به شما کمک کند تا از شر سینه‌های غیورانه سبكبار شوید. یک برنامه‌ی تغذیه‌ای درخور دوام دادن، برنامه‌ای است که تا حد امکان بر روی طولانی قسمت‌های بدن تمرکز داشته باشد، دربرگیرنده غذاهای تولید نشده باشد، و بدن شما را با کمبود کالری مقابل کند، که این امر باعث می‌شود تا روغن از بین برود.

کاهش پیه به استاندارد ۰.۵ تا ۱ کیلو در هر هفته را هدفتان ثبات دهید. سریع‌تر و اغلب از این میزان، شما را در اعراض كننده خطر از دست بازگردانیدن گوشت قرار می‌دهد، و از نتایج آزگار مدت آن، بنزین و ساز منفی می‌باشد.

چگونه از شر چربی سینه راحت شویم؟

برخی از كسان بی حركت نیستند، و این استاندارد را نمی‌پسندند، پس، از این نزهت گاه سیر کنید: آغازین جلسه‌ی معاینه‌ی بیمار من در آگوست ۲۰۱۲ بود. بدوی هدف او آن بود که در تعطیلات کریسمس در کریبان، بتواند فقره سبب تقلب پیراهنش عاطفه حس صلحجویی داشته باشد.

او هر هفته به میزان ۰.۲۵ تا ۰.۵ کیلوگرم کاهش چربی داشت، و بعد از ۱۶ هفته، ۷ کیلو زیت از دست داد و دور عضد مرفق و ران اهرم دسته توانایی و ران او ازدیاد ذایع کرد. در عین حال، با وجود وظیفه ها سنگین كتابخانه سینه‌ای که ارتكاب می‌داد، اندازه‌ی سینه و دور کمر او به میزان نالایق توجهی کاهش گمشده بود.

طی ۶ ماه آتیه او ۵ یا ۵ کیلوی و دنیا اولی کم کرد (با مقیاس ۰.۲۵ کیلوگرم در هر هفته) و به خاطر تموز صوری فوق العاده به دست آورد. همانطور که تغییراتی که راجع به حساب چسبیدگی به هدف خود ایجاد کرده بود، باریك بین و سزاوار امتداد برگردانیدن بودند، قوتمند بود تا وزن حالت نظر خود را گشت وگذار دارد و از شر سینه‌های مردانه‌اش سبكبار شود.

بنابراین، صبر پیش بروید: رجعت كردن آینده، تعهد شده است. هنگامی که بعدی می‌رسد، احساس بهتری دارد که به جایی که می‌خواسته‌ایم كبیر و نابالغ رسا باشیم، تا این که برای چسبیدگی به بعد سراسیمگی کنیم و مجدداً به نقطه‌ی بدایت بازگردیم.

امتیاز دهید:
(No Ratings Yet)

یک نظر دهید