هتل های حیوانات و خدمات ارائه شده توسط آن ها

امروزه خیلی از مردم به نگهداری از حیوانات می پردازند و گاهی بعضی از آن ها به خاطر شرایطشان مجبورمی شوند حیوان خود را برای مدتی نزد دوستان یا آشنایان نگه دارند. در کشور ایران مدتی است که برحسب شرایط هتل هایی جهت نگهداری از حیوانات راه اندازی شده است. این هتل ها بر اساس چند ستاره بودن آن خدمات و قیمت های متفاوتی دارند. پانسیون ها از ارزان قیمت شروع می شود و تا ۵ ستاره که گران ترین آن ها می باشد. بسته به این که شما چقدر به خدمات این هتل ها نیاز دارید و حاضر هستید برای آن پول بپردازید هزینه ی آن متفاوت می باشد.در ادامه با این بخش از سبک زندگی beautymagazine همراه باشید تا در مورد هتل های حیوانات و خدمات ارائه شده توسط آن ها مطالب جالبی را در اختیار شما قرار دهیم.

هتل های حیوانات و خدمات ارائه شده توسط آن ها

خدمات ارائه دهنده ی هتل های حیوانات

 1. اجرای برنامه های تربیتی: الف- آموزش مقدماتی ب- آموزش پیشرفته ج- گذراندن دوره های BH4 د- آموزش بادیگارد ه- آموزش گارد
 2. عکاسی مدلینگ: بعضی از هتل ها با آتلیه هایی جهت عکاسی ازحیوانات قرارداد دارند و به همین دلیل شما نیز می توانید از این خدمت بهره مند شوید.
 3. مراسم جشن تولد و جفت یابی: خیلی از پانسیون ها برای حیوانتان می توانند جفت پیدا کنند. با این کار شما می توانید از سگ مورد علاقه تان توله داشته باشید. اگر به دنبال جشن مناسبی برای حیوانتان می گردید و خودتان قادر نیستین انجام بدهید با هماهنگی پانسیون ها یک جشن خیلی خوب می توانید بگیرید.
 4. استخر و ورزش های هوازی
 5. حمام و نظافت
 6. آرایش و پیرایش
 7. پیاده روی روزانه و انواع بازی ها
 8. نگه داری و پانسیون و…

هتل های حیوانات و خدمات ارائه شده توسط آن ها

 

سرویس پیاده روی برای سگ ها

در کشورهای خارجی افرادی هستند که در قبال پیاده روی سگ تان مبلغی دریافت می کنند ولی روش اصولی آن پانسیون ها هستند که این خدمت را با تیمی مجرب انجام می دهند. در ایران هم پانسیون هایی هستند که این گزینه را هم اضافه کردند و بسته به آن پانسیون سگ و میزان پیاده روی هزینه ی آن متفاوت می باشد. سعی کنید بهترین پانسیون را برای پیاده روی سگتان انتخاب کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

پیاده روی اصولی به همراه سگتان

گاهی بعضی افراد مایل نیستن حیوان خودشان را به دیگران بسپرند تا آن ها را برای پیاده روی ببرد و میخواهند برای گذراندن اوقات به همراه سگشان، خودشان این کار را انجام می دهند. باید توجه داشته باشید که به صورت اصولی پیاده روی را انجام دهید.

هتل های حیوانات و خدمات ارائه شده توسط آن ها

 1. ابتدا سگتان را صدا زده تا به سمت شما بیاید و هرگز برای انداختن قلاده به سمتش نروید. با ملایمت و همراهی سگتان، قلاده اش را بیاندازید.
 2. سگتان را تا نزدیک درب حیاط ببرید و درب را باز کنید ولی نگذارید خارج شود تا موقعی که شما تصمیم بگیرید.
 3. بعد ابتدا خود خارج شده و سپس سگتان را خارج کنید.
 4. قلاده را طوری بسته باشید که در هنگام حرکت سگ شما را نکشد و یا دائما شما آن را بکشید.
 5. هنگامی که به آرامی در کنارتان حرکت می کند هرگز تشویقش نکنید چرا که هیجانی می شود و کنترل از دستتان می رود.
 6. نگذارید سگتان هر موقع خواست بو بکشد و یا دستشویی کند فقط در زمانی که شما به اون اجازه می دهید باید این کار را انجام دهد سگ باید بداند که شما هدایت گر او هستید نه او هدایت گر شما.
 7. هنگام راه رفتن اگر صدا و یا چیز دیگری باعث حواس پرتی سگتان شد شما به راهتان ادامه دهید اگر سگ نیامد و شما راکشید وادارش کنید همان جا بنشیند. سعی کنید قبل از این که حواس سگتان به عامل تحریک کننده پرت و متمرکز شد رفتار سگتان را سریعا اصلاح کنید.
 8. شانه هایتان هنگام راه رفتن به سمت بالا باشد و به صورت آهسته و موزون حرکت کنید. سگ می تواند کمبود نیرو و اعتماد به نفس شما را حس کند. همانند رئیسی قوی و مغرورانه راه بروید.
 9. سعی کنید سگتان در هر حال آرام و مطیع باشد.

هتل های حیوانات و خدمات ارائه شده توسط آن ها

فرمان به سگ

فرمان دادن به سگ در مواقع ضروری و مهم می تواند کمک حال شما و حتی دیگران شود و باعث حفظ جان سگتان شود. در ادامه چند فرمانی که می تواند ضروری باشد را عنوان می کنم:

نگاه کردن احضار اضطراری
فرا خواندن همراه من
منع کردن رها کردن
نشستن دراز کشیدن
ماندن در یک مکان منتظر ماندن

 

 منبع: www.beautymagazine.ir

امتیاز دهید:
(No Ratings Yet)

یک نظر دهید