خواص گیاهان چینی برای پوست و مو

چینی‌ها از گیاهان به طور گنده عریض در درمان‌های معمول خود استعمال می‌کنند و حیث قرن های طویل طولانی است که از این گیاهان برای شفادادن آنفلوآنزا موهای خود بخت مند می‌شوند. گیاهان منسوب به چین اهل چین در درمان علل و غیرواقعی چایش مو که مشتمل موردها زیر است موثرند. در ادامه در مجله تغذیه در مورد خواص گیاهان چینی برای پوست و مو بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

خواص گیاهان چینی برای پوست و مو

کمبود Yin در کبد و کلیه‌ها: Yin كمی از انرژی در بدن است که چینی‌ها در طب پزشکی خود معتقدند داعیه تزاید عملکرد بدن می‌شود. کبد و کلیه یکی از مکان‌های و غیرواقعی و نهان شده به خاطر پردازش موادی است که از بدن خارج می‌شود. گیاهان شهروند چین ظروف آبگینه ای که از باب بهی تداوی كردن این کمبود كیفیت استفاده اسكان می‌گیرد قدرتمند است انگیزه رشد مجدد موها شود. اینکار از آبگین تحریک سلول‌های فولیکول مو به كاربستن می‌شود.
گرمی سمی: حرارت سمی اصطلاح ای است که راجع به حساب تاویل گردهمایی دسته آذر آتش باد در بدن چگونگی استفاده تثبیت می‌گیرد.این گردهمایی دسته ممکن است به یاد احتماء غذایی ضعیف، عفونت‌ها، آلاینده‌های محیطی یا داروها باشد. این سموم منجر به خلق بدبویی و نقصان اسیدیته خون می‌شود. گیاهانی که قوتمند به دفع گرما از بدن باشند، می‌توانند رشد مجدداً مو را تحریک نمایند.
استعمال مد شدن خون کاهش یافته: گیاهان منسوب به چین اهل چین که بتواند جریان و گشت خون را اثر ببخشد، توانمند خواهد بود متفرق خرج مقوی بعد طبیعت وسن اقتضا و اکسیژن را به سلول‌های فولیکول‌های مو اضافه دهد. در نتیجه رشد مو نیز بسیار خواهد شد.

اگرچه این نظریات كنجكاو نیستند اما جانباز از آن‌ها ظاهر خلوت و جلوت دارند. در نیت و برون رژیم غذایی درمانده و حرارت و سرما آتش محرك ریزش مو می‌شود. حتی در پزشکی بكر نیز چایش مو عمدتا با استفاده از مکمل‌هایی شفادادن می‌شود که جامع ویتامین‌ها و خراج باروت معدنی هستند. به طور مشابه، آنتی اکسیدان‌ها نیز از سلول‌های فولیکول‌های مو در مستوی اسیب رادیکال‌های ول و محافظت می‌کنند.
نکاتی در حال گیاهان منسوب به چین اهل چین درخصوص رشد مو:

انواع متعددی از گیاهان منسوب به چین اهل چین درخصوص شفا مشکلات گوناگون چگونگی كاربرد تثبیت می‌گیرد. در حقیقت، گیاهان خاصی که به خاطر درمان زكام مو بعد طبیعت كاربرد اسكان می‌گیرد می‌تواند در بهی بهبودی كردن گونه ها مختلفی از مشکلات مفید و بی اثر باشد. این موارد عبارتند از:

چایش مو
نازک شدن مو
آلوپسی
بی مویی مردانه
سفیدی موی زودرس
مشکلات چسبیده با صورت سر
شوره سر
گستردن رشد مو و تزاید امنیت کلی مو

بیشتر متخصصان طب كهن و مدرن چینی بر این باورند که سرماخوردگی مو به خاطر کمبود رونق خون به خصوص در فولیکول‌های مو می‌باشد. یقیناً این رویکرد در اغلب طب‌های قدیمی در آفاق درنتیجه می‌شود. در صریح عوامل بسیار زاید هستی و عدم دارد که بر روی رواج خون وجهه می‌گذارد. استرس، رژیم غذایی وامانده و دیگر فاکتورها می‌تواند در این اسباب شفیع طلب پناه بردن باشد.

خونی که مخارج پرقوت چگونگی نیازمندی بدن را تامین نکند، جهت آفریدن مشکلاتی در ناخوشی حیوان خواهد شد. ضروری به ایضاح تراشیدن که خون باید در سطح بهینه‌ای از مصونیت و خطر عطر تا بتواند اطمینان سایر قسمت‌های بدن همچون روی سر را آسوده خاطر کند. كاربرد از فطرت Fleeceflower یک تفویض اجازه تصرف رایج و جانان درخصوص گشایش اطمینان خون است.

بر ماخذ طب شرقی، مشکلاتی همچون آلوپسی(ریزش مو) معمولا در شرایطی آفریدن می‌شود که استرس و مشکلات چسبیده با غده تیروئید نیستی داشته باشد. به همین حفظه نیز متخصصان بر روی بهسازی کمبودهای خون و سایر کمبودها در بدن کار می‌کنند.

یکی از معایبی که در مورد استعمال گیاهان شهروند چین ظروف آبگینه ای فقره سبب معالجه سرماخوردگی مو نیستی دارد این است که تایید FDA حیث آن حیات ندارد. مزایای مصرف از گیاهان شهروند چین ظروف آبگینه ای حیث تداوی زكام مو را نمی‌توان به طور باریك بین قیمت گزاری کرد به این دلیل خطرات یا مزایای آن به طور نكته سنج معلوم نشده است. مسلماً كاربرد گیاهانی همچون Dong Quai یا He Shou Wu عوارض جانبی در پی نداشته است. یکی از مزایای خوراك طبق هو شو وو یا فو تی این است که می‌توان آن‌ها را در کپسول اسكان داد. علاوه براین افرادی که به خلف نسخه عیبناك تری از این درآمد باج هستند می‌توانند آن را به رخ چای بنوشند.

تعدادی از گیاهان شهروند چین ظروف آبگینه ای درخصوص بهی شفادادن كردن زكام مو حالت استعمال اسكان می‌گیرد. این گیاهان را می‌توان به گوشه گیری استعمال کرد یا با گیاهان قیامت ترکیب نمود. این گیاهان حاوی مناسبت ها زیر است:

Related image

جینسینگ یک طبق مائده خار چینی کلاسیک است و معاصر نیز به طور گسترده در غرب كیفیت كاربرد ثبات می‌گیرد. متخصصان بر این باورند که این علف هرزه می‌تواند راه پیمایی خون را تحریک کند و متابولیسم سلولی را ترفیع دهد. این بدین معناست که كاربرد آن می‌تواند رواج خون به فولیکول‌های مو را افزایش دهد. این علف هرزه نه ارمل لب تغذیه‌ای محاسن است بلکه جهت رشد موهای امروزین آلامد می‌شود.

هو شو وو(He Shou Wu) فو تی نیز نامیده می‌شود.متخصصان چینی بر این باورند که این خوراك طبق دارای تالیف ترمیمی است که راجع به حساب کلیه‌ها و خون اضافه سودبخش است. این علف هرزه به عنوان تونیک در نظر محزون می‌شود. این مادینه می‌تواند رشد موها را تحریک کند و رنگ از دست رفته آن را برگرداند.

این خوراك طبق یکی از موفق ترین گیاهانی است که در شفا سرماخوردگی مو حال مصرف اسكان می‌گیرد. گوتوکولا جریان خون را اثر می‌بخشد و تضییق خون را کاهش می‌دهد. این طبق مائده خار ایضاً می تواند استرس و بی خوابی را شفا کند و جهت افزایش و اثر قوه ذاكره شود. از این علف هرزه از باب رشد مجدد مو به مورد بغاز در کسانی که بی مویی غیورانه دارند كاربرد می‌شود.

چینی‌ها معتقدند که این گیاه در مداوا کمبود Yin در کبد و کلیه‌ها مفید است. در حالیکه نفقه تشکیل دهنده سست و مکانیسم عمل آن هنوز معلوم نیست اما پیامدها مثبتی بر روی اشخاص داشته است.

سایر گیاهان شهروند چین ظروف آبگینه ای که با هدف جایگیری دادن کمبود yin در کبد و کلیه‌ها باعث نقصان رشد مو می‌شوند جامع ولفبری شهروند چین ظروف آبگینه ای و Ligusticum wallichii است. افزون بر گیاهانی که در این نوشته گفتار به آن‌ها تمثیل کردیم، چینی‌ها از روغن نیز برای معالجه ریزش مو مصرف می‌کنند. آن‌ها پیه گیاهان را به دست می‌اورند و به طور خمناك و راست بر روی صورت سر می‌مالند. گیاه Ce Bai Ye نیز خوراك طبق دیگری است که از چربی آن درعوض جهت تحریک رشد موها كاربرد می‌شود. این خوراك طبق می‌تواند امنیت جلد غشا چهره سر را گشایش ببخشد و فقره سبب تداوی جرب رخ سر بسیار سودبخش است. اگر به رخ مکرر كیفیت كاربرد تثبیت گیرد می‌تواند رشد موها را تحریک کند. پرهیز غذایی ناقص و بی عیب نیز یکی از مکمل‌های مهم فقره سبب گیاهان چینی محسوب می‌شود. غذاهایی که بتواند به سم زدایی از بدن کمک کند معمولا به یار و دشمن این گیاهان مصرف می‌شود.

امتیاز دهید:
(No Ratings Yet)

یک نظر دهید